ÖVRIGT / Smycken / Halsband 15978148
*
nr 1597 8148
Halsband
1930-tal, keramik, metall. Längd: 59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2024
kl 19:11:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 20:54:48
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
*
Halsband
nr 1597 8148
Halsband
1930-tal, keramik, metall. Längd: 59 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/2 20:54:48 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter